
Дитячий браслет-годинник від комарів Bikit Monster Корея
35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (96) 043-52-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Браслет від комарів захистять Вас і Вашого малюка від комах і зроблять прогулянку приємною, а відпочинок комфортним.
Екологічний відлякувач від комах легко кріпиться на руку з можливістю регулювати за пензлями ширину
Цей браслет обов'язково стане улюбленим аксесуаром у вашої дитини, він яскравий, з веселим мультяшним зображенням.
Дуже важливий момент: браслет-годинник не містить хімікатів, він абсолютно нешкідливий для всіх членів сім'ї, включно з тваринами.
Те, що нешкідливе для дітей — комарів дуже сильно дратує, і вони намагаються полетіти якомога далі від радіуса дії браслета.
Переваги:
- Абсолютно нешкідливий для людей і хатніх тварин;
- Не містить хімікатів;
- Повністю з натуральних компонентів;
- Підходить для дітей різного віку;
- Гіпоалергенно;
- Має приємний аромат;
- Легко кріпиться і знімається.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Площа дії | 1 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від літаючих комах |
| Тип | Браслет від комарів |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Діаметр | 37 мм |
| Висота | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴

