
Кліпса від комарів для дітей Bikit Guard
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 4133
+380 (96) 043-52-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кліпси від комарів захистять Вас і Вашого малюка від комах і зроблять прогулянку приємною, а відпочинок комфортним.
Екологічний відлякувач від комах легко кріпиться на одяг, взуття, сумки, пояса.
Ця кнопка обов'язково стане улюбленим аксесуаром у вашої дитини. Вона яскрава, з веселим мультяшним зображенням.
Дуже важливий момент: кліпса не містить хімікатів, вона абсолютно нешкідлива для всіх членів сім'ї, включно з тваринами.
Те, що нешкідливе для дітей — комарів дуже сильно дратує, і вони намагаються полетіти якомога далі від радіуса дії кліпси.
Переваги:
- Абсолютно нешкідлива для людей і хатніх тварин;
- Не містить хімікатів;
- Повністю з натуральних компонентів;
- Підходить для дітей та дорослих;
- Гіпоалергенна;
- Має приємний аромат;
- Легко кріпиться і знімається.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Площа дії | 1 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від літаючих комах |
| Тип | Браслет від комарів |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 10 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Висота | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴


